Цифровий осцилограф Fnirsi DPOX180H (180MHz, 500MSa/s, 2CH, 120Kpts) портативний
Хіт
Новинка
Модель: DPOX180H
Артикул: 14200
Бренд: Fnirsi
0
В наявності
Знайшли дешевше?
Двохканальний портативний цифровий осцилограф від Fnirsi - DPOX180H має смугу пропускання кожного каналу до 180 МГц зі швидкістю вибірки до 500 МВ/сек. Також він виконує функції генератора сигналів (син 20 МГц, меандр, трикутник, імпульс, пила, постійна напруга і т.і. вбудованих форм сигналів) та оснащений технологією флоурисценції, що максимально наближає вид форми сигналу до аналогових осцилографів на ЕЛТ.
Переваги та особливості
  • Частота дискретизації в реальному часі 500 MSPS та аналогова смуга пропускання 180 МГц
  • Чіткий, висококонтрастний  2.8-дюймовий IPS дисплей
Оригінальне регульоване автоматичне обмеження смуги пропускання та адаптивне регульоване придушення тригера підходять для аналізу та вимірювання сигналів із відносно великим шумом. Обмеження апаратної смуги пропускання 20 МГц може фільтрувати шум вище 20 МГц.
Генератор сигналів DDS має 14 видів функціональних сигналів і форму сигналу переривання, що вільно настроюється. Частота синусоїдальної хвилі може досягати 20 МГц, інших форм сигналів - до 10 МГц.