Зарядний пристрій для акумуляторів Foxsur FBC122406D (12V 6A / 24V 3A, 6-120Ah), імпульсний, автоматичний
Хіт
Новинка
Модель: FBC122406D
Артикул: 13512
Бренд: FOXSUR
0
Немає в наявності
900грн
Знайшли дешевше?
Foxsur 24V 3A/12V 6A здійснює 7-рівневу інтелектуальну зарядку практично всіх типів акумуляторів (гелеві, свинцево-кислотні, літієві, EFB), і 12-вольтових, і 24-вольтових.
Заряджання починається відразу після під'єднання клем до акумулятора.
Також є захист від некоректної полярності, короткого замикання, перенапруги, перегріву.
За охолодження відповідає вбудований вентилятор.
Придбати Foxsur FBC122406D 24V 3A/12V 6A за найдоступнішою ціною можна на нашому сайті!
Основні параметри
Гарантія 3 місяці
Тестування АКБ типів CA, GEL, AGM, Wet, EFB
Технічні характеристики
Діапазон ємності АКБ 6-120 Ah
Роз'єми та живлення
Живлення 100 В - 240 В, 50-60 Гц
Температурні характеристики
Охолодження вентилятор
Потужність
Номінальна потужність 12V 6A 24V 3A
Дисплеї та керування
Дисплей ЖК
Габарити і розміри
Вага 0,47 кг
Розміри 160×100×62 мм